XPG 32GB (2X16GB) DDR4 3200MHZ CL16 DUAL KIT PC RAM GAMMIX D30 AX4U320016G16A-DR30

Tüm "XPG" ürünleri

Ram kullanım hızı ve başarılı performansıyla yeni nesil mutluluk yaşatır. Teknolojiyi yakından takip edenlerin beğenisini kazanır. Bilgisayarlar için vazgeçilmez parçalardan biri olan Ram 3200 MHz özelliğindedir. Veri akışında son derece hızlıdır. Ofislerde çalışanlar için verimli dakikalar yaratır. Kullanımı ve kurulumu da son derece kolaydır.

prapazar.com pazaryeri PlatinMarket entegrasyonu


ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Oyun bilgisayarlarında da etkisini gösterir.

Programlar başarılı şekilde çalışır.

Başarılı olmanıza katkı sağlar.


16 GB Alana Sahip

Ram bilgisayarlar için son derece önemlidir. Bilgisayarın daha kaliteli çalışmasına destek olur. Toplamda 16 GB kullanım alanı vardır. Program yüklediğinizde rahatlıkla çalıştırabilirsiniz. Bunun yanı sıra bilgisayara oyun yüklerken de sorun yaşamazsınız.

prapazar.com pazaryeri PlatinMarket entegrasyonu


Keyifli Vakitler Kazanın

Bilgisayarda çalışırken diğer yandan da oyun oynayarak keyifli vakitler elde edebilirsiniz. Ram sayesinde bilgisayarda oynadığınız oyunlar çok daha kaliteli hale gelecek. Oyunların çalışma hızı daha yüksek olur. Donma, vb. gibi sorunlar yaşanmaz. Oyunlarda daha başarılı olmanıza destek olur.


Elinizin Altında Yer Alır

Ram bilgisayarlara takıldıktan sonra yanı başınızda bulunur. Sürekli olarak bilgisayar kullananlar için önemli bir parça haline gelir. Giderek artan teknoloji yaşamında ram sayesinde daha fazla işlem yapabilirsiniz. Bilgisayarı etkili bir şekilde kullanmanıza destek olur. Yeni nesil teknolojiye ayak uydurmanıza da yardım eder. Kullanıcılara sorunsuz bir deneyim yaşatmaya devam eder.

Özellik Detayları
Marka XPG
Ram Uyumluluğu Masaüstü PC
Ram Hızı 3200 Mhz
Ram Kullanım Tipi DDR4
Ram Kapasitesi 32 GB
Ram Kutu İçeriği Kit (2x16GB)
EAN Kodu 4711085931856
Üretici Kodu D-AX4U320016G16A-DR30
SKU Kodu HA02929069175

Yorum Yapabilmek İçin Oturum Açın

Sosyal medya hesabınızı kullanarak giriş yapabilirsiniz.

E-Postanızı ve Parolanızı girerek giriş yapabilirsiniz.
Yükleniyor...
Yükleniyor...