ENGENIUS SFP2185-05 Gigabit Ethernet SFP Multi mode Transceiver Module

PAYLAŞ
Bu ürün geçici olarak temin edilemiyor.

Connector type: LC Data rate: 1.25 Gbps Wave length: 850nm Fiber type:
MMF Max. transmission distance: 0.5 km

Özellik Detayları
Marka ENGENIUS
Port Hızı 1000
Garanti Süresi 24 Ay
SKU Kodu BLP72872635068
Yükleniyor...
Yükleniyor...