Silicon Power XPower Turbine RGB 16GB (2x8GB) DDR4 3600MHz CL18 Gaming Ram SP016GXLZU360BDB

Tüm "Silicon Power" ürünleri


Daha yüksek çözünürlüklerde işleyin.Gerçekçi resimlere ve yumuşak geçişlere tanık olun.Dalgalı animasyonu ve yıkıcı gecikmeyi sona erdirin.


Karmaşık görevleri kolaylıkla halledin.Sınırsız sekmeye göz atın ve bir profesyonel gibi çoklu görev yapın.Sevdiğiniz şeyi güvenle daha hızlı yapın.


Rüya gibi mi geliyor?Yeni XPOWER Gaming DDR4 her şeyi gerçeğe dönüştürüyor.Bu yüksek kaliteli RAM, 4133 MHz'e varan heyecan verici hızlara sahiptir.


En adanmış oyuncuları ve modcuları desteklemek için tasarlanan XPOWER Gaming DDR4, güçlü ve uygun maliyetli bir bellek yükseltmesi istiyorsanız en iyi seçimdir.


XPOWER Oyun DDR4, Intel Extreme Bellek Profili (Intel XMP) Standartlarını karşılar.Artık bilgisayarınızın hızını en üst düzeye çıkarmak daha kolay ve daha erişilebilir.


Sınırların ötesine geçin.Bir kez kurulduktan sonra, nihayet parlama zamanınız.Soğuk mavi bir ısı emici, bellek modülünüzü aşırı ısınan erimelerden korur.Alüminyum ısı emici,

yoğun bir diş seti sergiler.Daha keskin olan tek şey yeteneklerinizdir.XPOWER Gaming DDR4, bir sistem yükseltmesi sağlamanın yanı sıra enerji tüketimi sorunlarını da çözer.


Geliştirilmiş ısı dağılımı, daha yüksek kararlılık ve daha uzun bir sistem donanımı ömrü için bilgisayarın düşük sıcaklıklarda çalışmasını sağlar.

Özellik Detayları
Marka Silicon Power
Ram Uyumluluğu Masaüstü PC
Ram Hızı 3200 Mhz
Ram Kullanım Tipi DDR4
Ram Kapasitesi 16 GB
Ram Kutu İçeriği Kit (2x8GB)
EAN Kodu 4713436124689
Üretici Kodu SP016GXLZU360BDB
SKU Kodu HA59016216945

Yorum Yapabilmek İçin Oturum Açın

Sosyal medya hesabınızı kullanarak giriş yapabilirsiniz.

E-Postanızı ve Parolanızı girerek giriş yapabilirsiniz.
Yükleniyor...
Yükleniyor...