Notebook / Laptop / Oyun Bilgisayarı

Filtrele

Notebook ve Laptop

Notebook

Bilgisayarsız yapamam, mutlaka yanımda olmalı diyorsanız notebook çeşitleri tam size göre! Notebook modelleri, kolay kullanımları ve rahat taşınabilmeleri nedeniyle hayatımızın merkezinde olmayı başarıyorlar. Prize takılı olmadan belli bir süre kullanılabilmeleri, hafif olmaları ve seyahatlerde pratik bir kullanım sunmaları sayesinde notebooklar, sıklıkla tercih ediliyor.

Notebook Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

İnternet sitelerinde dolaşmak, mail atmak, sosyal medyayı takip etmek, yazı yazmak, kolayca resim düzenlemek, Youtube'dan video izlemek notebook modelleri ile çok kolay! Yeni alacağınız notebook'unuzu, günlük online ihtiyaçlarınızı karşılamak için kullanmayı planlıyorsanız, ekran boyutu 15 inç ya da 17 inç olan ürünlere yönelebilirsiniz.

İş hayatı için Notebook

İş hayatında kullanabileceğiniz notebook'un işlemcisinin ve RAM'inin yüksek olmasına pek de gerek yok, o yüzden piyasadaki modeller arasından Intel Core i3 işlemciye ve 4 GB RAM'e sahip olan bir ürünleri tercih edebilirsiniz.

Oyuncular için Notebook

"Benim için notebook demek, oyun demek. Her yerde rahatlıkla oyun oynayabilmek için yeni, ergonomik bir laptop alacağım" diyenlerdenseniz, sizin seçiminiz diğer alternatiflerden daha yüksek donanımlı ve dolayısıyla daha yüksek fiyatlı cihazlardan yana olacaktır. Gaming notebook modelleri arasında Intel Core i5 hatta Intel Core i7 gibi güçlü bir işlemciye sahip ürünlerden birini tercih edebilirsiniz. Tabii, bu noktada soğutma sistemi de iyi tasarlanmış ürünlere öncelik vermelisiniz.

Grafik Tasarım için Notebook

Yeni alacağınız notebook'ta profesyonel düzeyde grafik, fotoğraf düzenleme, illüstrasyon, kurgu ve montaj gibi işlemler yapmayı düşünüyorsanız, güçlü bir konfigürasyona sahip olan laptop modellerini değerlendirmelisiniz. Hızlı ve yüksek kapasiteli bir hard disk (sabit disk) donanımının yanı sıra, Intel Core i7 ya da AMD A10 gibi yüksek performanslı işlemcisi, en az 8GB'lık belleği, 1920 x 1080 çözünürlüğe sahip Full HD ekranı ya da IPS paneli bulunan ürünlere yönelebilirsiniz.

Notebook Fiyatları

Apple, Acer, Lenovo ve Dell gibi popüler markaların notebook modellerini bilisimport.com’da bulabilir ve fiyat listelerini inceleyerek güvenli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.