Neoforza 8GB DDR4 3600MHZ CL19 MASAÜSTÜ PC RAM BLACK FAYE NMUD480E82-3600DB11

Tüm "Neoforza" ürünleri
651,90TL
Kargo Ücreti 35,00 TL

Adet

Bu ürün tahmini 3 iş gününde kargoya teslim edilir.


Mükemmel Bellek Tipinin Sıra Dışı Fonksiyonları

Üründe bulunan özellikler ne istediğini bilen tüm kullanıcı tiplerine hızlı işlem yeteneği kazandırmak için yüksek kalite performansla çalışmaktadır. Ürünün DDR4 bellek tipi yenilikçi teknolojisi ile kolay bir kullanım sağlar.


Geliştirilmiş Soket Tipi ile Cihazlarda Tam Uyum

Ürünün soket tipi sayesinde kullanıcılar PC versiyonlu cihazlarına Tak-Çalıştır pratikliği ile kolay bir kullanım sağlayabilir. Ürünü DIMM soket tipi kullanıcılara yüksek performans sunarak ihtiyaçları karşılamaktadır.


Benzersiz Çalışma Hızı ile Işık Hızında İşlemler

Ürünün hız kalitesi sınıfının en iyi profesyonel deneyimini sunmak adına tasarlanmıştır. Yüksek hız sayesinde bekleme süreleri kısalır ve kaliteli bir deneyim yaşanır. Ürünün 3600 MHz hızı sayesinde en hızlı işlemler rekabet gücünüzü arttırır.



Gerçeküstü Yapısı ile Geniş Bellek Kapasitesi

Ürünün geniş kapasitesi ve son teknoloji özellikleri kullanıcılar için üstün özellikler sağlarken benzersiz bir deneyim sunmaktadır. Ram 8 GB kapasitesi ve yüksek kalite hızı ile kullanıcıların tüm isteklerini karşılamaktadır.


Sınıfının En iyi CAS Hızı ve Pin Sayısı

Üründe bulunan 19 ns CAS hızı sınıfının en sıra dışı kullanımı sunmak için tasarlanmıştır. Kullanıcılar yüksek performans sağladığı bellek tipi ile profesyonel çözümler üreterek rekabet gücünü arttırabilir.


Masaüstü Kullanım Fonksiyonu ile Pin Soğutucu

Ürünün masaüstü cihazlar ile mükemmel uyumu ve kolay bir şekilde takılabilmesi kullanıcılara pratiklik kazandırmaktadır. Kullanıcılar 288 Pin Sayısı, DDR4 kullanım tipli PC uyumlu bellekleri sayesinde bekleme ve takılma sorunu yaşamaz.

Özellik Detayları
Marka Neoforza
Ram Uyumluluğu Masaüstü PC
Ram Hızı 3600 Mhz
Ram Kullanım Tipi DDR4
Ram Kapasitesi 8 GB
Ram Kutu İçeriği Kit (1x8GB)
EAN Kodu 4713120515601
Üretici Kodu 34847
SKU Kodu HA89282347828

Yorum Yapabilmek İçin Oturum Açın

Sosyal medya hesabınızı kullanarak giriş yapabilirsiniz.

E-Postanızı ve Parolanızı girerek giriş yapabilirsiniz.
Yükleniyor...
Yükleniyor...