Neoforza 8GB DDR3 1600MHZ CL11 MASAÜSTÜ PC RAM VALUE NMUD380D81-1600DA10

Tüm "Neoforza" ürünleri
557,90TL
Kargo Ücreti 35,00 TL

Adet

Bu ürün tahmini 3 iş gününde kargoya teslim edilir.


İdeal Depolama Kapasitesi

8 GB ram kapasitesiyle birden fazla uygulama ve oyunları aynı anda indirmenize olanak tanır. Büyük boyuttaki belgelerinizi depolamanızı kolaylaştırır. Gündelik işlerinizi düzenlemede etkili bir ram performansı sunar.


Gecikme Süresi

Düşük gecikme süresi (CAS değeri) ile bilgisayarınızın performansını artırır. 11 ns gecikme süresiyle sizi bekletmez ve gündelik işlerinizi hızlıca çözüme kovuşturmanızı sağlar. Bekletmeyen gecikme süresi sayesinde size daha etkili ve hızlı bilgisayar kullanma deneyimi sunar.


Etkili Hız Performansı

Size sunduğu 1600 MHz hız ile aynı anda birden fazla uygulamayı rahatlıkla çalıştırabilmenize olanak tanır. Etkili hız performansıyla bilgisayarınızın kasılmasını önler ve bekletmeyen bir hız sunar. Bu sayede gündelik işlerinizi pratik ve rahat bir performansla hızlıca çözüme kavuşturmanıza yardımcı olur.Üretim Malzemelerinde Özenle Seçilen Dayanıklılık

Üretimi esnasında kullanılan malzemeler yüksek dayanıklılık üzerine özenle seçilmiştir. Bu sayede kullanım ömrü uzatılmış ve kaliteli bir hizmet sunma olanağı arttırılmıştır. Artırılmış dayanıklılık ile bilgisayarınızda uzun süreli ve etkili bir performans sağlar.


Yüksek Uyumluluk

Masaüstü bilgisayarlara uyumlu olacak şekilde geliştirilmiştir. Diler evinizde dilerseniz iş yerinizde uygun olan tüm cihazlarda kullanabilmeniz için entegre detayları kusursuz olarak düzenlenmiştir.


İyileştirici Performans

Yüksek hızı, düşük gecikme süresi, kusursuz entegre detayları, ideal depolama kapasitesi ve artırılmış dayanıklılığıyla bilgisayar kullanma deneyiminizi iyileştirir. Ekstra iyileştirici performansıyla bilgisayardaki işlerinizi hızlandıran bir etkiye sahiptir.

Özellik Detayları
Marka Neoforza
Ram Uyumluluğu Masaüstü PC
Ram Kullanım Tipi DDR3
Ram Kapasitesi 8 GB
Ram Hızı 1600 Mhz
Ram Kutu İçeriği Kit (1x8GB)
EAN Kodu 4713120515236
Üretici Kodu 34853
SKU Kodu HA28739658015

Yorum Yapabilmek İçin Oturum Açın

Sosyal medya hesabınızı kullanarak giriş yapabilirsiniz.

E-Postanızı ve Parolanızı girerek giriş yapabilirsiniz.
Yükleniyor...
Yükleniyor...