Neoforza 32GB (2X16GB) DDR4 3200MHZ CL15 DUAL KIT RGB PC RAM MARS NMGD416E82-3200DF20

1 değerlendirme
Tüm "Neoforza" ürünleri
2.372,90TL
Kargo Ücreti 35,00 TL

Adet

Bu ürün tahmini 3 iş gününde kargoya teslim edilir.


Üst Düzey Performans

Geliştirilmiş teknolojisi sayesinde en yeni teknik yazılım güvencesi sunar. Bilgisayar bileşeni olarak son teknoloji aygıtı cihazlarla tüm işlemlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Üst düzey kalite anlayışı son derece yüksek teknoloji aygıtı bir ürün olarak bilinir.


Konforlu Sistem

Bilgisayarınızın ömrünü iki katına çıkarır. En yoğun iş temposunda güvenli bir şekilde kullanılarak konforlu bir kullanıcı deneyimi yaşatır. Kusursuzluğunu ön plana çıkaran teknik yapısı eksiksiz işler çıkarır.


İleri Teknoloji

Dilediğiniz uygulamayı indirip güvenle kullanabilirsiniz. Beklentilerinizi karşılayacak kadar mükemmel tasarım aygıttır. İşlemci desteği, üstün teknoloji anlayışı, cihazın performans düzeyini artıran yapısı harika bir kullanıcı deneyimi yaşatır.Yüksek Ses Kalitesi

Ayaklarınızı yerden kesecek kadar üstün teknoloji özelliğine sahiptir. Pürüzsüz ve akıcı kullanım şekli dinamik bir yapı oluşturarak bilgisayarın hızını, ekran kalitesini ve ses düzeyini ikiye katlar.


Performans Kapasitesi

Beklentilerinizi tümüyle karşılayan teknik donanım kapasitesi yüksek bir cihaz olarak her dönem tercih edilir.32 GB kapasitesi ve 3200 Mhs performans hızı rakiplerine göre öncü hızlı ve güçlü bir yapı özelliği gösterir.


Tasarruflu Kullanım

Her dönem kullanım güvencesi veren bilgisayarın kullanım ömrünü uzatan elektrik tasarrufu etmenize destek olan öncü bir teknoloji aygıtı olarak kullanılır. Dayanıklılığı ve ekran çözünürlük alt yapı kapasitesi ve teknik tasarım güvencesi yüksek bir cihazdır.

Özellik Detayları
Marka Neoforza
Ram Uyumluluğu Masaüstü PC
Ram Hızı 3200 Mhz
Ram Kullanım Tipi DDR4
Ram Kapasitesi 32 GB
Ram Kutu İçeriği Kit (2x16GB)
EAN Kodu 4713120515816
Üretici Kodu 35440
SKU Kodu HA60295450238

Yorum Yapabilmek İçin Oturum Açın

Sosyal medya hesabınızı kullanarak giriş yapabilirsiniz.

E-Postanızı ve Parolanızı girerek giriş yapabilirsiniz.
Yükleniyor...
Yükleniyor...