Neoforza 16GB DDR4 2666MHZ CL19 MASAÜSTÜ PC RAM VALUE NMUD416E82-2666EA10

Tüm "Neoforza" ürünleri
865,90TL
Kargo Ücreti 35,00 TL

Adet

Bu ürün tahmini 3 iş gününde kargoya teslim edilir.


Arttırılmış Performans

Ara belleksiz oluşu ve sunduğu 2666 MHz hız ile bilgisayarınızın performansını artırır. 16 GB kapasitesiyle bilgisayarınızı aynı andan birden fazla alanda kullanmanıza olanak tanır. Bilgisayarınızı iyileştirme performansıyla sadece gündelik işlerinizi iyileştirmez, oyun içi hızınızı da artırır.


Geliştirilmiş Güç Tasarrufu

DDR4 kullanım tipiyle daha fazla performans sunarken daha az güç tüketir. Çevreci yaklaşımıyla maksimum güç tasarrufu sunar. Sizin için maliyeti düşüren hassasiyetiyle bilgisayarınızın düşük güç tüketmesine ve düşük güç tüketimi esnasında performansından hiçbir şey kaybetmemesine yardımcı olur.


Hızlı Veri Transferi

İyileştirilmiş performansıyla transfer bant genişliği artırılmıştır. Bu sayede daha hızlı veri transferi gerçekleştirmenize olanak tanır. Sunduğu hızla yüksek boyutlu verilerinizi transfer etmek için vakit kaybetmenize gerek kalmaz.Soğutucu Desteği

Dahili olarak sunduğu soğutucu desteği sayesinde yüksek boyutlu uygulamalar ve oyunlarda performansınızı artırır. Bilgisayarınızın ısınmasını engelleyerek bataryasını korur ve kesintisiz performans sunar.


Geniş İşlemci Uyumu

İntel işletim sisteminin yeni platformlarını destekleyecek şekilde geliştirilmiştir. Geniş işlemci uyumluluğu sunar. Windows 10/8.1/8.7/Vista/XP işletim sistemleriyle kusursuz uyum içerisinde çalışır. Masaüstü bilgisayara entegre olabilecek şekilde üretilmiştir.


Ultra Dayanıklılık

Üretiminde seçilen yüksek kaliteli materyaller ile dayanıklılığı ultra olarak arttırılmıştır. Sorunsuz ve uzun süreli kullanım için tasarımı en ince ayrıntısına kadar özenle hazırlanmıştır. Bu sayede uzun ve etkili bir kullanım deneyimini garanti eder.

Özellik Detayları
Marka Neoforza
Ram Uyumluluğu Masaüstü PC
Ram Hızı 2666 Mhz
Ram Kullanım Tipi DDR4
Ram Kapasitesi 16 GB
Ram Kutu İçeriği Kit (1x16GB)
EAN Kodu 4713120514864
Üretici Kodu 34851
SKU Kodu HA06807960124

Yorum Yapabilmek İçin Oturum Açın

Sosyal medya hesabınızı kullanarak giriş yapabilirsiniz.

E-Postanızı ve Parolanızı girerek giriş yapabilirsiniz.
Yükleniyor...
Yükleniyor...