Neoforza 16GB (2X8GB) DDR4 3600MHZ CL19 DUAL KİT RGB PC RAM MARS NMGD480E82-3600DF20

Tüm "Neoforza" ürünleri
1.487,90TL
Kargo Ücreti 35,00 TL

Adet

Bu ürün tahmini 3 iş gününde kargoya teslim edilir.


En Yeni Teknoloji

Geliştirilmiş performansı sayesinde bilgisayar bileşenleri en yeni teknolojiyle deneyimleyebilir bu sayede bir çok özelliğe sahip olmanın keyfini tüm işlemleriniz de çıkarabilirsiniz.


Avantaj Sunar

Üst düzey kalite anlayışıyla geliştirilen yüksek teknoloji ürünü sayesinde bilgisayarlarınızın ömrünün iki katına çıkarırken en yoğun iş temposuna bile mükemmel şekilde ayak uydurmanın sıra dışı deneyimine sahip olabilirsiniz.


Geliştirilmiş Performans

Kusursuzluğuyla ön plana çıkan RAM bileşeni sayesinde sizde en üstün kullanım şekline sahip olmanın keyfini çıkaracak işlemleri anında gerçekleştirebilir ve yarı yolda kalmazsınız.Üstün Kalite

Geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan RAM bilgisayar bileşeni sayesinde eksiksiz işler çıkarabilir bu sayede dilediğiniz uygulamayı kullanırken kesinti veya donma gibi sorunlar asla yaşamazsınız.


Beklentilerinizi Karşılar

Kullanıcılarının beklentilerini mükemmel şekilde yerine getiren üstün teknoloji anlayışı sayesinde sizde harikalar yaratan bir deneyim sahibi olabilir bu sayede ayaklarınız yerden kesecek bir teknolojiyle tanışmanın keyfini çıkarabilirsiniz.


Yeteneklerinizi Artırır

En pürüzsüz ve akıcı kullanım şekline sahip olmak dinamik bir yapı oluşturacak ve bilgisayarınızın performansını iki katına çıkararak beklentilerinizin tümünü yerine getiren üst düzey bir performans yaratacaktır.

Özellik Detayları
Marka Neoforza
Ram Uyumluluğu Masaüstü PC
Ram Hızı 3600 Mhz
Ram Kullanım Tipi DDR4
Ram Kapasitesi 16 GB
Ram Kutu İçeriği Kit (2x8GB)
EAN Kodu 4713120515267
Üretici Kodu 33432
SKU Kodu HA20674452156

Yorum Yapabilmek İçin Oturum Açın

Sosyal medya hesabınızı kullanarak giriş yapabilirsiniz.

E-Postanızı ve Parolanızı girerek giriş yapabilirsiniz.
Yükleniyor...
Yükleniyor...