Neoforza 16GB (2X 8GB) DDR4 3200MHZ CL16 DUAL KIT RGB PC RAM MARS NMGD480E82-3200DF20

Tüm "Neoforza" ürünleri
1.450,90TL
Kargo Ücreti 35,00 TL

Adet

Bu ürün tahmini 3 iş gününde kargoya teslim edilir.

Yüksek Hafıza Kapasitesi

Üründe toplamda 16 GB hafıza bulunur. Bilgisayarda yapmak istediklerinizi tek seferde halledebilir ve tüm dosyalarınızı aynı yerde saklama imkanı bulabilirsiniz. Üstelik yıllar sonra dosyalarınızın hepsi aynı şekilde korunur.


İşlemlerinizi Hızlıca Yapın

Bilgisayarda yaptığınız işlemlerinizi hızlıca yapabilme kolaylığı sağlar. Diğer tüm ekipmanlar ile uyumlu çalışır ve sistemlerin aksamamasına yardımcı olur. Siz vakitten kazanırken diğer yandan da hayatınızı planladığınız şekilde sürdürün.


Pratik Kurulum

Bilgisayarın içine kolayca takın ve kullanmaya başlayın. Kurulum yapmak için bilgisayar konusunda profesyonel olmaya gerek yoktur. Hayatınızı daha güzel yaşamak için ürünü kullanmak için vakit kaybetmeyin.


İstediğinizi İndirin

Bilgisayarınıza istediğiniz programı indirme özgürlüğü verir. Hem işiniz için hem de eğlenceli vakitleriniz için dilediğiniz programı rahat bir şekilde çalıştırabilirsiniz. Vakitlerinizi verimli olarak değerlendirirken eğlenceye de zaman ayırabilirsiniz.


Gün Boyu Mutluluk

Uzun süren iş mesailerinde artık yalnız değilsiniz. Her an yanı başınızda olur ve görevlerinizi kolaylıkla bitirmenize yardım eder. Üstelik ısınma yapmaz ve bilgisayarı kapatmanıza gerek bırakmaz. Siz yorulsanız da o yorulmaz.


Yüksek Performans

Yeni nesil teknoloji sayesinde üretimde yüksek mühendis fikirleri uygulanmıştır. Hem tasarımı hem de işlevselliği açısından kendine hayran bırakır. Hafif yapısı sayesinde tasarımı konusunda da harikalar yaratır. Kolay bir şekilde takılarak her elektronik cihaza ve bilgisayar ile uyumlu bir şekilde çalışır.

Özellik Detayları
Marka Neoforza
Ram Uyumluluğu Masaüstü PC
Ram Hızı 3200 Mhz
Ram Kullanım Tipi DDR4
Ram Kapasitesi 16 GB
Ram Kutu İçeriği Kit (2x8GB)
EAN Kodu 4713120515250
Üretici Kodu 33431
SKU Kodu HA86518985398

Yorum Yapabilmek İçin Oturum Açın

Sosyal medya hesabınızı kullanarak giriş yapabilirsiniz.

E-Postanızı ve Parolanızı girerek giriş yapabilirsiniz.
Yükleniyor...
Yükleniyor...