Hikvision U1 4 GB DDR3 1600 Mhz CL11 Masaüstü Ram HKED3041AAA2A0ZA1

Tüm "Hikvision" ürünleri

Yüksek verimlilik için tasarlanan ürün, takıldığı sistemin daha hızlı çalışmasını sağlar. Asus, MSI, Gigabyte, AsRock ve diğer anakart üreticileriyle uyumludur. Yenilikçi özellikleriyle beğeni kazanan ürün, bilgisayarınızın en zorlu ihtiyaçlarını kolayca karşılar.ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER


  • 1600 MHz bellek hızı, yoğun kullanımlarda avantaj sağlar.
  • Gerilim voltajı 1.35 olup 204 pin sayısı bulunur.
  • Farklı amaçlı sistemlerde kullanım için destek sunar.


Bellek Kapasitesi

4 GB bellek kapasitesi, verilerin geçici olarak depolanmasını sağlar. İstediğiniz oyun ve uygulamaları kapasite problemi olmadan çalıştırabilirsiniz. Bilgisayarınıza hızlı okuma ve yazma erişimi sağlayarak kullanımını rahat bir hale getirir. Büyük programların, bilgisayarın işlemcisine olumsuz etki etmesini yüksek oranda engeller.


Bellek Hızı

Yüksek bellek hızı, talep edilen verilerin çabuk bir şekilde ekrana gelmesini sağlar. Aynı anda çoklu komut verildiğinde kasma ya da donma olmasını büyük ölçüde engeller. CL11 olan Cas hızı, bilgisayarın açılıp kapanma süresine doğrudan etki eder. Ayrıca kullanım esnasında cihazınızın minimum düzeyde ısınması için çalışır.


Bellek Türü

Bellek türü DDR3’tür. Bu sayede ideal güç tüketimiyle yüksek çalışma performans sunar. Özellikle yoğun kullanımlar esnasında, entegre olduğu cihazın kontrolünü üstelenerek veri okuma ve işleme hızını arttırır. 133.35x31.02x1.4 mm boyutlarında olan RAM, bilgisayar kasasına ekstra yük bindirmez.

Özellik Detayları
Marka Hikvision
Ram Uyumluluğu Masaüstü PC
Ram Kullanım Tipi DDR3
Ram Kapasitesi 4 GB
Ram Hızı 1600 Mhz
Ram Kutu İçeriği Kit (1x4GB)
EAN Kodu 6931847164478
Üretici Kodu 39681
SKU Kodu HA04967688157

Yorum Yapabilmek İçin Oturum Açın

Sosyal medya hesabınızı kullanarak giriş yapabilirsiniz.

E-Postanızı ve Parolanızı girerek giriş yapabilirsiniz.
Yükleniyor...
Yükleniyor...