Hikvision 8GB DDR4 3200MHZ CL16 PC RAM VALUE HKED4081CAB2F1ZB1

Tüm "Hikvision" ürünleri

Yüksek işlem hafızası sayesinde veri aktarımı veya güçlü sistemlerin işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilir. Sistem içine kolayca entegre edilebilen ve kolay kuruluma olanak sağlayan tasarımı sayesinde ev ve ofis ortamında rahatlıkla kullanabilirsiniz.ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER


  • 1.35 Volt enerji tüketimiyle minimum elektrik gücü harcar.
  • 288 adet pin çıkışı olan RAM, birçok sistem ile kolay uyum sağlayabilir.
  • 8 GB bellek kapasitesi ile işlem hızından alacağınız performansı iyileştirir.


RAM Tipi

Gelişmiş özellikleri ile pin başına 2.5 Gbps'den fazlasını sunar. Minimum derece enerji tüketimine sahip olan DDR-4 tipi, yüksek performans ve bant genişliği sağlar. Genel bilgisayar ortamı için güç tüketimini azaltır. İşlem gücünü arttırarak yoğun çalışma temposuna kolayca ayak uydurabilen güçlü bellek kullanımı sunar.


Dayanıklı Kaplama

Esnemeye olanak sağlayan ince ve hafif yapısı ile sistem içine entegre edilirken sağlam bir kullanım deneyimi sunar. Ayrıca sistem çalışırken oluşan sıcaklıklara karşı işlem gücünü koruyabilir. Sıcaklığı geri yansıtarak sitemin işlem hızının düşmesini engelleyebilir.


Yüksek İşlem Hızı

RAM belleğin sahip olduğu CL16 CAS ve 3200 MHz hızları sayesinde bellek ve işlem hızının maksimuma çıkarılmasını sağlar. Bilgisayarın veri aktarım ve tepki süresini optimum seviyelerde tutar. Çalışma sırasında donma ve kasma gibi sorunları minimize ederek verimli kullanım elde edilmesini sağlar.

Özellik Detayları
Marka Hikvision
Ram Uyumluluğu Masaüstü PC
Ram Hızı 3200 Mhz
Ram Kullanım Tipi DDR4
Ram Kapasitesi 8 GB
Ram Kutu İçeriği Kit (1x8GB)
EAN Kodu 6941264085867
Üretici Kodu 38720
SKU Kodu HA84687222097

Yorum Yapabilmek İçin Oturum Açın

Sosyal medya hesabınızı kullanarak giriş yapabilirsiniz.

E-Postanızı ve Parolanızı girerek giriş yapabilirsiniz.
Yükleniyor...
Yükleniyor...