Gskill 8GB DDR4 3600MHZ CL18 PC RAM RIPJAWS V F4-3600C18S-8GVK

Tüm "Gskill" ürünleri


Son Teknoloji Bellek Tipi ile Benzersiz Kullanım

Üründe bulunan benzersiz donanım özellikleri sayesinde kullanıcılar mükemmel bir deneyim sağlayabilir ve tüm işlemlerini en az bekleme süresi ile gerçekleştirmenin keyfini çıkarabilir.


Geniş Kapasitesi ile Ayrıcalıklı Deneyim

Üründe bulunan 8 GB bellek kapasitesi sayesinde tüm işlemler yüksek performans üzerinden gerçekleştirilebilir. Kullanıcılar sınıfının en yenilikçi teknolojisine sahip ürünleri sayesinde benzersiz bir deneyim yaşayabilir.


Sınıfının En Hızlı Fonksiyonu ile Frekans Değeri

Üründe bulunan 3600 MHz hız kalitesi sayesinde kullanıcılar profesyonel bir işlem yeteneği sağlayabilir. Ne istediğini bilen kullanıcı tiplerinin istediği her işlemi etkin bir şekilde yapabilmesine olanak tanıyan Ram, kullanıcıları tarafından tam not almaktadır.Yüksek Performanslı CL Değeri ile Kit Fonksiyonu

Üründe bulunan 18 CL değeri kaliteli bir kullanımı üstün özellikleri ile sunmaktadır. Kullanıcılar video izleme, oyun oynama veya render gibi işlemlerinde ışık hızında mükemmel bir deneyim sağlayarak kendilerini geliştirebilir.


Kullanım Tipi ile Ram Hızının Konforu

Ürünün tam uyumlu yapısı kullanıcıların cihazlarında sorunsuz bir deneyim sunar. Kolay bir şekilde takılarak anında işlem performanslarını arttıran yapısı sayesinde sıra dışı bir deneyim yaşanabilir.


Arttırılmış Güç Sayesinde Yeni İşlem Yetenekleri

Ram güçlü yapısı ve son teknoloji yenilikçi özellikleri sayesinde kullanıcılara benzersiz bir deneyim sağlarken ayrıca işlem hızı sayesinde kullanıcılara yeni işlem yeteneği özellikleri katmaktadır.Özellik Detayları
Marka Gskill
Ram Uyumluluğu Masaüstü PC
Ram Hızı 3600 Mhz
Ram Kullanım Tipi DDR4
Ram Kapasitesi 8 GB
Ram Kutu İçeriği Kit (1x8GB)
EAN Kodu 4713294225634
Üretici Kodu 33495
SKU Kodu HA70099167054

Yorum Yapabilmek İçin Oturum Açın

Sosyal medya hesabınızı kullanarak giriş yapabilirsiniz.

E-Postanızı ve Parolanızı girerek giriş yapabilirsiniz.
Yükleniyor...
Yükleniyor...