Gskill 32GB (2X16GB) DDR4 4266MHZ CL19 RGB MASAÜSTÜ RAM TRIDENT Z F4-4266C19D-32GTZR

Tüm "Gskill" ürünleri

DDR4 Artık Daha İyi!

Canlı RGB LED'leri ile tamamen açıkta kalan bir ışık çubuğuna sahip, ödüllü Trident Z ısı yayıcı tasarımıyla birleştirilmiş ve en yüksek kaliteli bileşenlerle oluşturulmuş Trident Z RGB DDR4 bellek kiti, en canlı RGB aydınlatmayı tavizsiz performansla birleştirir.

Tam Aralık RGB Desteği

Açık ışık çubuğu, tam RGB'de görsel tatmin için tasarlanmıştır. Varsayılan aydınlatma, akıcı bir tam spektrumlu gökkuşağı dalgasını destekler. İndirilebilir yazılım, bellek modüllerinde genişletilmiş efekt ve renk özelleştirmelerine olanak tanır. Renk yapınıza uygun hale getirin ve RGB ile olasılıkları yeniden düşünün.

Olağanüstü Tasarlanmış

Trident Z RGB, geleneksel Trident Z serisinin ikonik tasarım öğesini korur - son derece verimli ısı dağılımı için lüks, ince çizgili alüminyum ısı yayıcılara ve agresif kanat tasarımına sahiptir. Soğutucunun üst kısmı, daha abartılı aydınlatma efektleri için daha geniş bir ışık difüzörü monte etmek üzere özel olarak tasarlanmıştır. Şık, modern bir bilgisayar oluşturmak için performans ve güzelliği birleştiren bir bellek için başka yere bakmayın!

Trident Z Hız Aşırtma Demektir

Her bir bellek kiti, G.SKILL'in benzersiz seçim süreci aracılığıyla özel olarak taranan IC'ler ve maksimum sinyal kararlılığı sunan özel olarak tasarlanmış on katmanlı bir PCB içerir; ve her bir kit, çok çeşitli anakartlarda güvenilirlik, uyumluluk ve performans açısından titizlikle test edilir.

İç Renklerinizi Ortaya Çıkarın

Trident Z RGB bellek kitiyle türünün tek örneği bir bilgisayar yaratın! RGB özelliklerine sahip olmanın en iyi yanı, istediğiniz renkleri seçebilme yeteneğidir. Bir gün beyaz veya bir sonraki gün yeşil olsun, bu modüllerin her yapıda güncel ve modern görüneceğinden emin olabilirsiniz.

Özellik Detayları
Marka Gskill
Ram Uyumluluğu Masaüstü PC
Ram Kullanım Tipi DDR4
Ram Kapasitesi 32 GB
Ram Kutu İçeriği Kit (2x16GB)
Ram Hızı 4266 Mhz
EAN Kodu 4713294227560
Üretici Kodu 40824
SKU Kodu HA37105628388

Yorum Yapabilmek İçin Oturum Açın

Sosyal medya hesabınızı kullanarak giriş yapabilirsiniz.

E-Postanızı ve Parolanızı girerek giriş yapabilirsiniz.
Yükleniyor...
Yükleniyor...