Geil 8GB DDR4 3600MHZ CL18 PC RAM Potenza GAPB48GB3600C18BSC

Tüm "Geil" ürünleri


Muhteşem Özelliklerle Tanışın

Bellek tarafından sunulan muhteşem özellikler ile tanışmaya hazır olun. Düşük profili olmayışı, tamponsuz olması, XMP ve ECC desteklerinin kullanılmaması gibi özellikleri sayesinde harika özelliklerinden hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz.


Üstün Kapasite Sunar

Dijital dünyada kapasite her şeydir. Bu ürün kapasite konusunda sorunsuz kullanım sunar. Geniş kapasite alanında ihtiyaç duyduğunuz farklı verileri rahatlıkla muhafaza edebilirsiniz. Üstelik bu sırada veri güvenliğiniz konusunda kesinlikle endişe etmeniz gerekmez.


Yüksek Hıza Merhaba Deyin

Kimse bilgisayar başında zaman öldürmek istemez. Yüksek hızla bir an önce tanışmak için bu ürünü kullanabilirsiniz. Mükemmel hızla tanışmanızı sağlayacak Geil, bir modil için tam 4 GB hacim sunar. Hız ise 2 bin 400 MHz ile muhteşemdir.Harika Form Faktörü

Form faktörü DIMM 288 pimdir. Harika özellikler sunan bu ürün sayesinde bir RAM’den aradığınızı ve hatta çok daha fazlasını tek bir üründe bulmanız mümkün olacak! Diğer bütün RAM deneyimlerinizi unutmanın vakti geldi!


Isınma Derdi Yok

Ürünü kullanırken ısınma sorunu yaşamayacaksınız. RAM güçlü fanları ısınma olmaması için çalışır ve muhteşem soğutma sunar. EN uzun süre kullanımda bile ısınma derdi olmaz. Bilgisayar donanımları yüksek hızda çalışmaya devam eder.


Muhteşem Tasarım ile Tanışın

Her kullanımda ürünün muhteşem tasarımı başta olmak üzere, kalitesini ve pratikliğini fark edeceksiniz. DDR4 teknolojisi ile çalışan bu cihaz uzun süre kullanımlarda sorunsuz çözümler sunmaktadır.Özellik Detayları
Marka Geil
Ram Uyumluluğu Masaüstü PC
Ram Hızı 3600 Mhz
Ram Kullanım Tipi DDR4
Ram Kapasitesi 8 GB
Ram Kutu İçeriği Kit (1x8GB)
EAN Kodu 4710155817335
Üretici Kodu 36147
SKU Kodu HA54604369023

Yorum Yapabilmek İçin Oturum Açın

Sosyal medya hesabınızı kullanarak giriş yapabilirsiniz.

E-Postanızı ve Parolanızı girerek giriş yapabilirsiniz.
Yükleniyor...
Yükleniyor...