Corsair Vengeance RGB Pro SL CMH16GX4M2D3600C18 16GB (2x8GB) DDR4 3600MHz CL18 Siyah Gaming (Oyuncu) Ram

1 değerlendirme
Tüm "Corsair" ürünleri

Corsair Vengeance RGB Pro SL Serisi44mm uzunluğundaki kompakt bellek modüllerinde en yüksek performansı sunan Corsair Vengeance RGB Pro SL serisi DDR4 bellek modülleri, büyüleyici dinamik çok bölgeli RGB aydınlatması ile muhteşem bir görünüm sağlamak ve üstün hız aşırtma performansı sağlamak üzere tasarlanmıştır.


Göz Alıcı RGB, Çarpıcı HızVengeance RGB Pro SL serisi DDR4 bellek, üstün DDR4 performansını en iyi şekilde sunarken, büyüleyici dinamik çok bölgeli RGB aydınlatma ile sisteminizi eşsiz biçimde aydınlatır.

İster bir sistemi yükseltiyor olun, ister ultra hızlı bir oyun sistemi kurun, ister hız aşırtma dünya rekorları kırmaya çalışın, Corsair bellek beklentilerinizi aşacaktır. Vengeance RGB Pro SL ailesine hoş geldiniz.


Intel ve AMD Platformları ile UyumluEn güncel Intel ve AMDanakartlarla tam uyumluluğa sahip olan Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 bellek, kompakt bir form faktöründe en yüksek performansı sunarken, bilgisayarınızı dinamik ve ayrı ayrı adreslenebilir RGB aydınlatma ile aydınlatır.


Corsair iCUE Yazılımı ile Akıllı Kontrol, Sınırsız OlanaklarGüçlü Corsair iCUE yazılımı ile bellekler, fanlar, RGB LED şeritler, klavyeler, mouse’lar ve daha fazlası olmak üzere tüm sistem RGB aydınlatmanızı diğer iCUE destekli Corsair ürünleri ile senkronize edebilirsiniz.

Sisteminizi düzinelerce göz alıcı hazır aydınlatma profilleri ile aydınlatın. Corsair iCUE yazılımı ile sistem aydınlatmanızı tüm iCUE uyumlu ürünlerle senkronize edebilir ve LED parlaklığını sisteminize mükemmel şekilde uyacak hale getirebilirsiniz.


Yüksek Frekans PerformansıHer bir Vengeance RGB Pro SL bellek modülü, tüm platformlarda maksimum bant genişliği ve hızlı tepki süreleri sağlamak üzere özel performanslı PCB tasarımına sahiptir. Birbirine yakın bir şekilde yerleştirilmiş olan yongalar, hız aşırtma için yüksek frekans performansı ve hızlı tepki süreleri sunar.


Kompakt Form FaktörüYalnızca 44mm uzunluğa sahip Vengeance RGB Pro SL DDR4 bellek, hava soğutucularla ve küçük form faktörlü kasalarla daha geniş uyumluluk ve eşsiz bir görünüm sunar.


Alüminyum Soğutucu TasarımıHız aşırtma limiti, çalışma sıcaklığı ile sınırlıdır. Vengeance RGB Pro SL, alüminyum soğutucu tasarımı ile ısıyı optimum seviyede uzaklaştırarak üstün soğutma ve yüksek hız aşırtma performansı sunar.


XMP 2.0 DesteğiEn son Intel ve AMD DDR4 anakartlar için optimize edilmiş olan Vengeance RGB Pro SL bellekler, Intel XMP 2.0 desteği ile birlikte gelir. Kendinizi hiç yormadan güvenilir bir şekilde en iyi performansa ulaşmak ve hız aşırtmanın sunduğu yüksek hız hissini tecrübe etmek sadece bir adım ötede.


Teknik ÖzelliklerMarkaCorsair
Ürün KoduCMH16GX4M2D3600C18
Bellek SerisiVengeance RGB Pro SL
Kullanım TipiPC
Bellek TürüDDR4
Bellek Hızı3600 MHz
Kapasite16 GB
Kit TipiÇift Modül (2x8 GB)
CAS Gecikme DeğeriCL18
Pin288 pin
Voltaj1.35V
LED AydınlatmaRGB
SoğutucuVar, Alüminyum
XMP DesteğiVar, XMP 2.0
RenkSiyah

Corsair Vengeance RGB Pro SL CMH16GX4M2D3600C18 16GB (2x8GB) DDR4 3600MHz CL18 Siyah Gaming (Oyuncu) Ram Özellikleri

  • Kullanım TipiPC
  • Bellek TürleriDDR4
  • Bellek Kapasitesi16 GB
  • Bellek Hızı3600 Mhz
  • Gecikme SüresiCL18
  • Kit Tipi2 x 8 GB
  • Pin288 Pin
  • SoğutucuVar
  • Garanti24 Ay


Özellik Detayları
Marka Corsair
Ram Uyumluluğu Masaüstü PC
Ram Hızı 3600 Mhz
Ram Kullanım Tipi DDR4
Ram Kapasitesi 16 GB
Ram Kutu İçeriği Kit (2x8GB)
EAN Kodu 0840006631989
Üretici Kodu CMH16GX4M2D3600C18
SKU Kodu HA69731974348

Yorum Yapabilmek İçin Oturum Açın

Sosyal medya hesabınızı kullanarak giriş yapabilirsiniz.

E-Postanızı ve Parolanızı girerek giriş yapabilirsiniz.
Yükleniyor...
Yükleniyor...