Corsair Vengeance RGB 32 GB (2x16) 5200MHz DDR5 CL40 Ram CMH32GX5M2B5200Z40K

Tüm "Corsair" ürünleri

da hızlı frekansların, daha yüksek kapasitelerin ve daha iyi performansın kilidini açan DDR5 ile sisteminizin sınırlarını daha önce hiç olmadığı kadar zorlayın.

Çok çekirdekli çağda, DDR5 DRAM'in benzeri görülmemiş işlem hızı, üst düzey CPU'nuzun verileri hızla ve kolayca almasını sağlar. İster oyun oynayın, ister içerik oluşturun, 100 sekme açın veya çoklu görev yapın, oyun bilgisayarınız karmaşık görevleri her zamankinden daha hızlı gerçekleştirebilir.

DİNAMİK ON BÖLGELİ RGB AYDINLATMA

Panoramik bir ışık çubuğuna yerleştirilmiş modül başına on adet ayrı ayrı adreslenebilir, ultra parlak RGB LED ile sisteminizi aydınlatın.

Düzinelerce çarpıcı ön ayarlı aydınlatma profili arasından seçim yapın veya iCUE'de neredeyse sınırsız özelleştirme ile kendinizinkini oluşturun.

Güç ve kontrol sende. Yerleşik voltaj regülasyonu ve iCUE yazılım kontrolü, her zamankinden daha kararlı hız aşırtma sağlayan daha kolay, ince ayarlı çıkış sağlar.

iCUE aracılığıyla kendi AMD EXPO profillerinizi her kaydettiğinizde performans ayarlarınızı manuel olarak düzenleme zahmetinden kurtulun.

GENİŞ UYUMLULUK

Hangi belleğin kullanılacağından emin değil misiniz? Doğrudan bellek sayfasına entegre edilmiş bellek bulucu aracımızla ihtiyaçlarınız için en iyi belleği bulun, sistem yapılandırmanızda çevirmek ve sizi uyumlu bellek kitleriyle eşleştirmek için bir sürü seçenekle.

Özellik Detayları
Marka Corsair
Ram Uyumluluğu Masaüstü PC
Ram Kapasitesi 32 GB
Ram Kutu İçeriği Kit (2x16GB)
Ram Kullanım Tipi DDR5
Ram Hızı 5200 Mhz
EAN Kodu
Üretici Kodu CMH32GX5M2B5200Z40K
SKU Kodu HA97705066370

Yorum Yapabilmek İçin Oturum Açın

Sosyal medya hesabınızı kullanarak giriş yapabilirsiniz.

E-Postanızı ve Parolanızı girerek giriş yapabilirsiniz.
Yükleniyor...
Yükleniyor...