Bilisimport.com

TP-LINK Fiber Converter,Single-mode,Çift Yönlü Fast Ethernet Medya Dönüştürücü MC110CS

PAYLAŞ
149,90TL
KARGO ÜCRETİ: 7,50 TL
Bu ürün tahmini 3 iş gününde kargoya teslim edilir.

Bu Ürün Ne Yapar?
- MC110CS, 100BASE-FX fiberi 100Base-TX bakır kabloya-veya tam tersine-
dönüştürmek için tasarlanmış bir medya dönüştürücüdür. IEEE 802.3u
10/100Base-TX ve 100Base-FX standartlarıyla uyumlu MC110CS, SC-Tipi
konnektör ve tekil mod fiber kablo ile birlikte kullanılmak üzere
tasarlanmıştır. MC110CS, tam kablolu hız iletim oranında uzun dalga (LX)
lazer spesifikasyonunu destekler. 1310nm'de veri alır ve iletir.
- Bu modülün diğer özellikleri; tek başına bir cihaz olarak (şase
gerektirmeden) veya TP-LINK'in 19" sistem şasesi ile kullanılabilme, TX
portu için oto MDI/MDI-X, TX portu üzerinden Auto-negotiation duplex
modu ve ön panelde durum LED'lerinin varlığı. MC110CS tekil mod fiber
kullanarak 20 kilometreye kadar genişletilmiş fiber optik mesafelerde
iletim yapabilmektedir.
ÖZELLİKLER:
- TX portu için auto MID/MID-X ve 10/100Mbps Auto-negotiation desteği
- FX portu için Half-Duplex / Full-Duplex iletim modunun
yapılandırılması imkanı
- Link Fault Passthrough ve Far End Fault ile, bağlantı hatası sebepli
kaybı eş zamanlı minimize eder
- Fiber mesafesini 20km'ye dek çıkarır
- Kolay görünen LED göstergeleri ile ağ faaliyetlerini kolayca izleme
olanağı
- Harici güç kaynağı
TEKNİK ÖZELLİKLER:
* DONANIM ÖZELLİKLERİ
- Fan Quantity: Fanless
* MEDYA DÖNÜŞTÜRÜCÜ & MODÜLLER
- Standardlar ve Protokoller: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
- Temel Fonksiyon:
FX portu için Half/Full-Duplex transfer modu
Full Duplex Flow Control (IEEE 802.3x)
Half Duplex Flow Control (Backpressure)
Fiber mesafesini 20km'ye dek çıkarır
Link Fault Passthrough ve Far End Fault ile, bağlantı hatası sebepli
kaybı eş zamanlı minimize eder
- Portlar:
1 100M SC port
1 100M RJ45 port (Auto MDI/MDIX)
- Ağ Ortamı 10BASE-T:
UTP category 3, 4, 5 kablo (maksimum 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (maksimum 100m)
- Ağ Ortamı 100BASE-T:
UTP category 5, 5e kablo (maksimum 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (maksimum 100m)
- Ağ Ortamı 100BASE-FX: Tekil Mod Fiber
- LED Göstergeleri: PWR, FDX/Col, Link/Act, SPD
- Boyutlar(W*D*H): 3.7*2.9*1.1 in. (94.5*73.0*27.0 mm)
- Güç Kaynağı: Harici Güç Adaptörü
- Güvenlik&Sertifikalar: FCC, CE
- Ortam
Çalışma Sıcaklığı: 0C~40C (32F~104F)
Saklama Sıcaklığı: -40C~70C (-40F~158F)
Çalışma Nem Oranı: 10%~90% yoğuşmasız
Saklama Nem Oranı: 5%~90% yoğuşmasız

Özellik Detayları
Marka TP-LINK
SKU Kodu BLP52047728210
Yükleniyor...
Yükleniyor...