Bilisimport.com

TP-LINK 48 Adet 10/100Mbps ve 4 Adet 10/100/1000Mbps Gigabit Yönetimli Switch TL-SL3452

PAYLAŞ
1.522,90TL
KARGO ÜCRETİ: 7,50 TL
Bu ürün tahmini 3 iş gününde kargoya teslim edilir.

- 48+4G Gigabit-Uplink Yönetimli Switch
- Gelişmiş standartlar bazlı kurumsal özellikler: IEEE 802.1d, 802.1x,
802.1Q, 802.1p, IGMP trafik gözetleme, SNMP ve fazlası
- SNMP, Web-tabanlı, Telnet, Konsol yönetimleri
- TL-SL3452 48+4G Gigabit-Uplink Yönetimli Switch, IEEE
802.3/802.3u/802.3ab/802.3z Ethernet standartlarıyla tam uyumludur. Oto-
MDI/MDIX'li 48 adet 10/100Mbps ve 2 adet 10/100/1000Mbps UTP/STP RJ45
port ve MiniGBIC modüllerini destekleyen 2 SFP sağlar. Ayrıca sistem,
port, ağ, Dağıtma Ağacı, IEEE 802.1X protokolü, VLAN, Santral, IGMP
Trafik Gözetleme, SNMP protokolü, öncelik ve güvenlik dahil güçlü
yönetim işlevleri sunar.
- TL-SL3452 switch çoklu yönetim yöntemleri sunar: SNMP, Web, ve Telnet,
Konsol. Standart 48 cm rafa montajlanabilir çelik kasası ve akıllı
yönetim, cihazı küçük, orta ve büyük ölçekli ağlar için uygun kılar.
- SNMP, Web, ve Telnet/Konsol yönetimini destekler
- SNMPv1, SNMPv2c, SNMPv3'ü destekler
- SNMP MIB-II, Ethernet-benzeri MIB ve Köprü MIB desteği
- RMON istatistikleri, tarih, alarm ve olay grubu desteği
- GARP ve GVRP desteği
- IEEE 802.1X Port-Bazlı Ağ Erişim Kontrol protokolü ve RADIUS'a
bağlantı desteği
- 52 Port bazlı VLAN ve 256 IEEE 802.1Q Tag VLAN
- IEEE 802.3ad LCAP'lı port trunk desteği
- Statik MAC adresi ve MAC adres filtreleme yönetimi destekleri
- Statik port Önceliği ve IEEE 802.1p Önceliğini destekler, 4 Öncelik
Kuyruğu ve giriş kurallarını destekler
- Port Güvenliği, Yayın Fırtınası Kontrolü ve Port Yansıtma için
yapılandırma işlevlerini destekler
- IEEE 802.1D Dağıtma Ağacı protokolü
- Sıra başı olmayan bloklama iletmeyi destekler
- IGMP Trafik Gözetleme işlevini destekler
- SNMP, Web-tabanlı, Telnet,Konsol yönetimlerini destekler
- Yapılandırma yedekleme ve geri yükleme ve ürün yazılımı
yükseltmelerini destekler
- Rafa montajlanabilir çelik kasa
- Dahili güç kaynağı
Teknik Özellikler:
Yazılım Özellikleri
* Standartlar ve Protokoller: IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3z,
802.3ad, 802.3x, 802.1d, 802.1s,
802.1w, 802.1q, 802.1p, 802.1x, SNMP
* Ana Fonksiyon:
MAC Adres Oto-Öğrenimi ve Oto-Eskitme
Fırtına Kontrol (Yayın, Çok Noktaya Yayın, Bilinmeyen Tek Noktaya
Yayın)
Port İzleme
IGMP Trafik Gözetleme
* MAC Adres Tablosu: 8k
* Switching Kapasitesi: 17.6Gbps
* İletim Yöntemi:Sakla ve İlet
* Öncelik:
Port Tabanlı Öncelik
IEEE 802.1p Tabanlı Öncelik:4 Sıra
IP DSCP Tabanlı Öncelik
* Bağlantı Birleştirme: IEEE 802.3ad LACP Bağlantı Birleştirme
* Spanning Tree:
IEEE 802.1d Spanning Tree
IEEE 802.1s Çoklu Spanning Tree
IEEE 802.1w Hızlı Spanning Tree
BPDU Filtreleme
* VLAN:
Port Tabanlı VLAN
802.1Q Tag-VLAN
GARP/GVRP
* Yönetim Erişim Kontrolü:
Port Tabanlı
MAC Tabanlı
IP Tabanlı
VLAN Tabanlı
LAG Tabanlı
* Güvenlik ve Kimlik Doğrulama:
Port Güvenliği
Statik MAC Adresi Bağlama
802.1x port Tabanlı Erişim Kontrolü
RADIUS
TACACS+
* Ağ Yönetimi:
Telnet, CLI/Konsol, SSH v1/v2
Web (Http/Https), SSL
SNMP v1/v2c/v3
SNMP MIB-II, Ethernet-benzeri MIB ve Köprü MIB
RMON istatistikleri, geçmiş, alarm, olay grubu
* Sistem Fonksiyonu:
Sabit IP Adresi Ayarlama
VCT (Görsel Kablo Testi)
Sistem Günlüğü
Port Akış İstatistikleri
TFTP Yükseltme
Donanım Özellikleri
* Portlar:
48 adet 10/100Mbps Oto-Anlaşmalı RJ45 Girişi (Oto MDI/MDIX)
2 adet 10/100/1000Mbps Oto-Anlaşmalı RJ45 Girişi(Oto MDI/MDIX)
2 adet Gigabit SFP Girişi
1 adet RS232 Konsol Girişi
* Ağ Medyası:
10BASE-T: UTP kategori 3, 4, 5 kablosu (azami 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (azami 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP kategori 5, 5e kablosu (azami 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (azami 100m)
1000BASE-X: MMF, SMF
* LED Göstergesi:
Bağlantı/Hareket
10Mbps, 1000Mbps, SFP
Diğer
Güç, Sistem
* Güvenlik ve Emisyon: FCC, CE
* Ebatlar (W*D*H): (440*260*44 mm)
* Çevre Koşulları:
Çalışma Sıcaklığı: 0°C~40°C
Saklama Sıcaklığı: -40°C~70°C
Çalışma Nemi: 10%~90% yoğunlaşmamış
Saklama Nemi: 5%~90% yoğunlaşmamış
* Güç: 100-240VAC, 50/60Hz

Özellik Detayları
Marka TP-LINK
Port Hızı 100
Port Sayısı 48
SKU Kodu BLP88634045478
Yükleniyor...
Yükleniyor...