Bilisimport.com

TP-LINK 28 Port,24 Port 10/100/1000Mbps,4 Port Gigabit SFP,JetStream, L3 T3700G-28TQ

PAYLAŞ
8.112,90TL
KARGO ÜCRETİ: 7,50 TL
Bu ürün tahmini 3 iş gününde kargoya teslim edilir.

Yönetilebilir Switch

<ul>
<li>Güçlü 3 katmanlı yönlendirici
protokolünü kapsayan RIP/OSPF/ECMP/VRRP bu ağınızını
ölçeklendirebilmenizi sağlar</li>
<li>Yüksek ağ ölçeklenebilirliği ve fazla verimlik
için Gerçek Fiziksel Sıkılaştırma teknolojisi 8
ünite ve 320Gbps arkapanel bant genişliği destekler.</li>
<li>Tıkanıklık kurtarması ve pürüzsüz veri siparişi
için 10 Gigabit Ethernet uplink yüksek bant genişliği
uygulaması sağlar</li>
<li>Kaldırabilir güç ünitesi ve gereksiz
güç besleme işlevini en aza indirir</li>
<li>Esnek video açılması için PIM-SM/PIM-DM/IGMP
Snooping</li>
Snooping</li>
</ul>

<p><strong>L3 Yönlendirme ve Servis Özellikleri</strong></p>

<ul>
<li>Wire-speed IP gönderme</li>
<li>Statik Yönlendirme</li>
<li>RIP v1, v2</li>
<li>OSPF v2</li>
<li>ECMP</li>
<li>PIM-SM/PIM-DM/IGMP</li>
<li>DHCP Server/Relay</li>
<li>ARP Proxy</li>
<li>VRRP</li>
</ul>

<p><strong>Fiziksel Sılaştırma</strong></p>

<ul>
<li>
<ul>
<li>192 GE üzerinden, 32 Gigabit combo SFP ve 16 10G SFP+</li>
<li>320 Gbps üzerinden arkapanel bant genişliği</li>
<li>Link Fazlalıkları için Ring Stacking(halka
sıklaştırması)</li>
sıklaştırması)</li>
<li>Dağıtılmış Link Yığını</li>
</ul>
</li>
</ul>

<p><strong>Güç beslemesi</strong></p>

<ul>
<li>Hot-Swappable güç besleme modüşü:
PSM150(maksimum çıkışı gücü:150W)</li>
<li>Opsiyonel uzatma güç beslemesi:RPS150(maksimum
çıkış gücü:150W)</li>
</ul>

<p><strong>2 katman özellikleri</strong></p>

<ul>
<li>Link Aggregation Control Protocol (Link toplama kontrol
protokolü) (LACP)</li>
<li>4K VLAN</li>
<li>IEEE 802.1q VLAN/MAC VLAN/Protocol VLAN/QinQ/Private
VLAN/GVRP</li>
VLAN/GVRP</li>
<li>STP/RSTP/MSTP</li>
<li>IGMP Trafik gözetleme</li>
<li>LLDP</li>
</ul>

<p><strong>Kaliteli servis</strong></p>

<ul>
<li>8 öncelikli kuyruk</li>
<li>IEEE 802.1P desteği</li>
<li>DSCP QoS</li>
<li>Menzil limiti</li>
<li>Sesli VLAN</li>
</ul>

<p><strong>Güvenlik stratejileri</strong></p>

<ul>
<li>IP-MAC-Port-VID Binding</li>
<li>Access kontrol listesi (L2~L4 ACL)</li>
<li>802.1x ve RADIUS kimlik sorgulama</li>
<li>DoS savunma desteği</li>
<li>Port güvenliği</li>
<li>SSL ve SSH şifreleme</li>
</ul>

<p><strong>Yönetim</strong></p>

<ul>
<li>Web-based GUI</li>
<li>Çizgi komut arayüzü</li>
<li>SNMP v1/v2c/v3</li>
<li>RMON (1, 2, 3, 9 group)</li>
<li>IP Clustering</li>
<li>Çift resim</li>
</ul>

<table>
<thead>
<tr>
<th colspan="2">DONANIM ÖZELLİKLERİ</th>
</tr>
</thead>
<tbody>
<tr>
<th>Standartlar ve Protokoller</th>
<td>IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE
802.3ae, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE
802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p</td>
</tr>
<tr>
<th>Arabirim</th>
<td>24 10/100/1000Mbps RJ45 Ports<br />
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)<br />
4 combo gigabit SFP Slots<br />
Up to 4 10G SFP+ Slots (2 fixed and 2 optional 10G SFP+ Slots)<br />
1 Console Port</td>
</tr>
<tr>
<th>Ağ Medyası</th>
<td>10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)<br />
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum
100m)<br />
100BASE-FX: MMF, SMF<br />
1000BASE-X: MMF, SMF<br />
10GBASE-LR<br />
10GBASE-SR</td>
</tr>
<tr>
<th>Fan Sayısı</th>
<td>4</td>
</tr>
<tr>
<th>Güç Kaynağı</th>
<td>100~240VAC, 50/60Hz</td>
</tr>
<tr>
<th>Boyutlar (W X D X H)</th>
<td>17.32*13*1.73 in.(440*330*44 mm)</td>
</tr>
</tbody>
</table>

<table>
<thead>
<tr>
<th colspan="2">FİZİKSEL KÜMELEME</th>
</tr>
</thead>
<tbody>
<tr>
<th>Kümeleme Hızı (Port Başına)</th>
<td>20 Gbps (Full-Duplex)</td>
</tr>
<tr>
<th>Küme Başına Birim Sayısı</th>
<td>8</td>
</tr>
<tr>
<th>SFP+ Alıcı-Verici ve Direct Attach Copper (DAC) Kablolar
Yüklenebilir</th>
Yüklenebilir</th>
<td>TXM431-SR<br />
TXM431-LR<br />
TXC432-CU1M<br />
TXC432-CU3M</td>
</tr>
<tr>
<th>Maks. Kurulabilir Kümeleme Port Sayısı</th>
<td>2 SFP+</td>
</tr>
</tbody>
</table>

<table>
<thead>
<tr>
<th colspan="2">PERFORMANS</th>
</tr>
</thead>
<tbody>
<tr>
<th>Anahtarlama Kapasitesi</th>
<td>Up to 128Gbps for a standalone switch</td>
</tr>
<tr>
<th>Bandwidth/Backplane</th>
<td>Up to 320Gbps when 8 units in the stack</td>
</tr>
<tr>
<th>Paket İletme Oranı</th>
<td>Up to 95.2Mpps for a standalone switch</td>
</tr>
<tr>
<th>MAC Adres Tablosu</th>
<td>32K</td>
</tr>
<tr>
<th>Paket Ön Bellek Hafızası</th>
<td>16 Mbits</td>
</tr>
<tr>
<th>Jumbo Frame</th>
<td>10240 Bytes</td>
</tr>
<tr>
<th>Rota Sayısı</th>
<td>12K</td>
</tr>
<tr>
<th>Statik Rota Sayısı</th>
<td>256</td>
</tr>
<tr>
<th>IP Arabirim Sayısı</th>
<td>128</td>
</tr>
</tbody>
</table>

<table>
<thead>
<tr>
<th colspan="2">YAZILIM ÖZELLİKLERİ</th>
</tr>
</thead>
<tbody>
<tr>
<th>Servis Kalitesi (QoS)</th>
<td>Support 802.1p CoS/DSCP priority<br />
Support 8 priority queues<br />
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR<br />
Port/Flow- based Rate Limiting<br />
Voice VLAN</td>
</tr>
<tr>
<th>L2 Özellikleri</th>
<td>IGMP Snooping V1/V2/V3<br />
802.3ad LACP (Up to 32 aggregation groups, containing 8 ports per
group)<br />
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP<br />
BPDU Filtering/Guard<br />
TC/Root Protect<br />
Loop back detection<br />
802.3x Flow Control</td>
</tr>
<tr>
<th>VLAN</th>
<td>Supports up to 4K VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)<br
/>
/>
IEEE 802.1Q VLAN/MAC VLAN/Protocol VLAN/QinQ/Private VLAN/GVRP</td>
</tr>
<tr>
<th>Erişim Kontrol Listesi</th>
<td>L2#L4 package filtering based on source and destination MAC
address, IP address, TCP/UDP ports, 802.1p, DSCP, protocol and VLAN
ID<br />
Time Range Based</td>
</tr>
<tr>
<th>Güvenlik</th>
<td>IP-MAC-Port-VID Binding<br />
IEEE 802.1X Port/MAC Based authentication, Radius,Guest VLAN<br />
DoS Defence<br />
Dynamic ARP inspection (DAI)<br />
SSH v1/v2<br />
SSL v2/v3/TLSv1<br />
Port Security<br />
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control</td>
</tr>
<tr>
<th>L3 Özellikleri</th>
<td>Wire-speed IP forwarding<br />
Static Routing<br />
RIP v1, v2<br />
OSPF v2<br />
ECMP<br />
PIM-SM/PIM-DM/IGMP<br />
DHCP Server/Relay<br />
ARP Proxy<br />
VRRP</td>
</tr>
<tr>
<th>Yönetim</th>
<td>Web-based GUI and CLI management<br />
SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and TP-LINK private
MIBs<br />
RMON (1, 2, 3, 9 groups)<br />
DHCP/BOOTP Client, DHCP Snooping, DHCP Option82<br />
CPU Monitoring<br />
Port Mirroring<br />
Time Setting: SNTP<br />
Integrated NDP/NTDP feature<br />
Firmware Upgrade: TFTP & Web<br />
System Diagnose: VCT<br />
SYSLOG & Public MIBS<br />
Dual Image</td>
</tr>
</tbody>
</table>

<table>
<thead>
<tr>
<th colspan="2">DİĞERLERİ</th>
</tr>
</thead>
<tbody>
<tr>
<th>Sertifika</th>
<td>CE, FCC, RoHS</td>
</tr>
<tr>
<th>Paket İçeriği</th>
<td>Switch; Power Cord; Quick Installation Guide; Resource CD;
Rackmount Kit; Rubber Feet</td>
</tr>
<tr>
<th>Sistem Gereksinimleri</th>
<td>Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or
Windows 7/8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.</td>
</tr>
<tr>
<th>Ortam</th>
<td>Operating Temperature: 0#~40# (32#~104#)<br />
Storage Temperature: -40#~70# (-40#~158#)<br />
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing<br />
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing</td>
</tr>
</tbody>
</table>

Özellik Detayları
Marka TP-LINK
Port Hızı 1000
Port Sayısı 24
SKU Kodu BLP35440735529
Yükleniyor...
Yükleniyor...