Bilisimport.com

TP-LINK 24 Port Pure Gigabit,L2 Yönetilebilir,4 Combo SFP Slotlu Switch TL-SG3424

PAYLAŞ
1.123,90TL
KARGO ÜCRETİ: 7,50 TL
Bu ürün tahmini 3 iş gününde kargoya teslim edilir.

- 24-port Pure-Gigabit L2 Managed Switch, 24 10/100/1000Mbps RJ45 ports
including 4 combo SFP slots, Port/Tag/MAC/Voice/Protocol-based VLAN,
GVRP, STP/RSTP/MSTP, IGMP V1/V2/V3 Snooping, L2/L3/L4Traffic
Classification/ Priority Management, Rate Limiting, 802.1x, IEEE
802.3ad, L2/3/4 ACL, Port Mirroring, SSL, SSH, CLI, SNMP, RMON
TEKNİK ÖZELLİKLER:
- Standardlar ve Protokoller
IEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE 802.3ab,IEEE802.3z,IEEE 802.3ad,
IEEE 802.3x,IEEE 802.1d,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1q,
IEEE 802.1x,IEEE 802.1p
- Arabirim 24 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
4 Combo 100/1000Mbps SFP Slots*
1 Console Port
- Ağ Medyası
10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable
(maximum 100m)
100BASE-FX:MMF,SMF
1000BASE-X: MMF, SMF
- Boyutlar
17.32*8.7*1.73 in.(440*220*44 mm)
- Güç Kaynağı
100~240VAC, 50/60Hz
- PERFORMANS
Bant Genişliği /Backplane 48Gbps
MAC Adres Tablosu 8k
Paket İletim Hızı 35.7Mpps
Jumbo Paketleri 10240 Bytes

Özellik Detayları
Marka TP-LINK
Port Hızı 1000
Port Sayısı 24
SKU Kodu BLP94648352543
Yükleniyor...
Yükleniyor...

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER ÜRÜNLER