Bilisimport.com

TP-LINK 24 Port Gibabit,4 SFP Slotlu Smart Switch TL-SG2424

PAYLAŞ
Bu ürün geçici olarak temin edilemiyor.

Standartlar : IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p
Hız : Bandwidth/Backplane : 48Gbps MAC Adres Tablosu : 8k Paket İletme Oranı : 35.7Mpps Jumbo Frame : 10240 Bytes
Arabirim : 24 10/100/1000Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX) 4 Combo 100/1000Mbps SFP Slots
Boyutlar : 17.3*7.1*1.7 in. (440*180*44 mm)
Güç : 100~240VAC, 50/60Hz
Bilgi Notu : Ağ Medyası; 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) 100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m) 100BASE-FX:MMF,SMF 1000BASE-X: MMF, SMF

Özellik Detayları
Marka TP-LINK
Port Hızı 1000
Port Sayısı 24
SKU Kodu BLP31223748549
Yükleniyor...
Yükleniyor...